mavo, havo, atheneum en gymnasium

Leeuwenhorst

OPEN DAG


Op het Leeuwenhorst College helpen we je om te ontdekken waar jouw interesses liggen en waar je goed in bent. We vinden het belangrijk dat je veel leert, maar we willen ook dat je je thuis voelt. Onze school heeft dan ook een warme en veilige sfeer. Daarnaast staat onze school bekend om de coole leerling-activiteiten die georganiseerd worden. Kortom, kom kijken op onze open dagen! 

Op de open dag kun je korte lesjes volgen, rondlopen door de school en genieten van diverse kleine presentaties en showtjes. Ook is er een algemene presentatie over onze school.

Hieronder vindt je de data en tijden van onze open dag. 

Zaterdag 19 januari 2019
Open dag om 10.00 - 13.00 uur
Algemene presentatie om 11.30 uur

Woensdag 23 januari 2019
Introductielessen talentklassen om 14.15 - 16.15 uur

Klik HIER om je in te schrijven voor de talentklassen.