Schoolgids

    Brochure

     

Technomavo

 

 

 

  • Culinaire wedstrijd en bakkerswedstrijd groot succes
  • 09 februari 2010
  • Op dinsdag 9 februari is het een drukte van belang in de consumptieve afdeling.
  • Aan beide zijden van de gang wordt door leerlingen koortsachtig gewerkt om zo goed mogelijk voor de dag te komen in de schoolwedstrijden voor de aankomende bakkers en de koks en gastvrouwen/gastheer. De hele dag zijn ze in touw om de beste producten te bereiden en te presenteren en de gasten op passende wijze te ontvangen en te bedienen.
    Rond half vijf loopt de spanning hoog op als het moment van de bekendmaking van de uitslag nadert. Maar voor het zover is laten zowel de heer Van Oort als de jury’s van beide wedstrijden weten onder de indruk te zijn van de geleverde prestaties. Zij complimenteren de deelnemers dan ook voor hun inzet en vakmanschap.
    En dan is het zover; het moment van de uitslag. Eerst komen de bakkers aan de beurt. Bij hun winnen Leendert Koekebakker en Martijn van Duijn. Chantal Joosten en Bonita Westerhout worden tweede en Maggy Aarts en Melissa  van Prehn derde.
    Daarna is de beurt aan de afdeling horeca. Allereerst ontvangt Fred Blankert zijn prijs omdat hij de quiz als beste gemaakt heeft. Aan de reacties te horen is dat voor niemand een verrassing. De prijs voor de mooiste showtafel gaat naar Leonie Schonewille. Mark van der Zwet wordt op dit onderdeel tweede en Fred Blankert derde.
    Daarna komen de gastvrouwen en gastheren aan de beurt. Leonie Schonewille mag voor de tweede keer naar voren komen om ook de eerste prijs voor serveren in ontvangst te nemen. Tweede wordt Liza van Oosten en de derde plaats is voor Stephanie Kwant.
    De koks sluiten de rij. De hele dag hebben zij uit het zicht boven de fornuizen hun werk staan doen. Volgens de jury hebben  Emma Kramer en Angelique Heemskerk dat het beste gedaan. Zij worden eerste. Luke Wijnands en Kevin de Vos worden tweede en Jaimy Bakker en Olke Sipkema derde.
    Ter herinnering aan hun deelname ontvangen alle deelnemers een medaille en een oorkonde.
    De winnaars van de wedstrijd voor de bakkers mogen gaan deelnemen aan de landelijke wedstrijd bakken in Wageningen. De winnaars van de onderdelen koken en serveren mogen in maart deel gaan nemen aan de landelijke wedstrijd op het Mon3aan College in Den Haag. Wij wensen hun alvast veel sterkte en succes.

    Foto's van de bakkers

    Foto's van de horeca

  • < ga terug